„Rodina je tam, kde život začíná a láska nikdy nekončí.” V tento den rodiny tráví co nejvíce času pohromadě a jejich členové si dělají nezištně radost a vzájemně si pomáhají, ať už v těžkých situacích, tak v maličkostech, které potěší.

V rodinném kruhu můžete společně hrát hry, malovat si, nebo cokoliv tvořit. Máme pro Vás velmi kreativní a zábavnou variantu tvoření a tou je vyrábění náramků, které ohromně baví lidi každého věku.

Děti díky navlékání různých tvarů korálků a barev rozvíjejí svou fantazii, motoriku a trpělivost. Můžete si tak vyrobit každý svůj náramek, který Vás bude spojovat, nebo si náramky vyrobit navzájem a pak se můžete kochat výtvorem milované osoby, vyrobeným s láskou od srdce.

Abyste nemuseli přemýšlet, jaké korálky nakombinovat, připravili jsme si pro Vás korálky všech barev, které jsou namixovány v krabičkách. Stačí si jen vybrat krabičku s korálky, která se Vám nejvíce zalíbí. Korálky vypadají originálně a nápaditě, když se kombinuje více druhů dohromady. Pro děti doporučujeme dřevěné korálky a pro maminky a tatínky, skleněné korálky.

Věnujte dnes svůj čas těm, kteří jsou nejblíž Vašemu srdci a udělejte jim radost svou přítomností, vlídným slovem, nebo společným tvořením a hraním.

Rodina a ne jen ta pokrevní, je to nejdůležitější co na světě máme. Važme si jí a milujme ji celým srdcem i duší. ♥