Neustále pro Vás sledujeme co se ve světe nosí a co je právě trendy. Letošní rok 2020 je ve znamení modrých odstínů a to především v barvě s názvem Classic Blue.

Pořiďte si stylové korálky, stuhy, doplňky, outfity či bytové doplňky v modrých odstínech! Barva Classic Blue se skvěle kombinuje se světlejšími odstíny. Díky tomu můžete dát vzniknout zcela novým doplňkům, ozdobám a vylepšit tak obsah své sbírky, ať už se jedná o šperky, šatník či domácnost. Modrá letos frčí a věříme, že si ji zamilujete stejně jako my.

Použijte všechny odstíny modré barvy!

Už teď je jasné, že modrá je nejen dobrá, ale bude hlavní barvou letošní sezóny. A to nejen v módě nebo líčení! Modré budou i doplňky, obuv a v neposlední řadě bižuterie.

Bižuterii si můžete vyrobit v neotřelých odstínech. Originálně vypadají achátové korálky v modrém provedení, které hrají všemi odstíny.

Nejen k ležérním outfitům se budou skvěle hodit například přírodní sodalitové korálky, či korálky z minerálu lapis lazuli, ze kterých jednoduše vyrobíte náramek, zajímavý náhrdelník, nevšední náušnice nebo je využijete jako aplikaci na oděv. 

Velmi originálně vypadají korálky z přírodního pruhovaného či krajkového achátu v klasicky modré, nebo ve světle modré barvě, které zaujmou především svou přirozenou kresbou proužků neboli takzvaných krajek. V nabídce minerálních či skleněných korálků naleznete širokou škálu odstínů a velikostí.

Náramky z korálků můžete také doplnit elastickými stuhami v různých barvách, nebo jednoduchými šňůrkovými náramky. Stačí pouze vybrat vhodný návlekový materiál jako je například bavlněná, nylonová, saténová či hedvábná šňůra.

Náramek z provázku můžete doplnit o kovový mezidíl, přívěsek, střapec, nebo cokoliv Vás napadne.

Nechte se vtáhnout do světa Classic Blue. Barva je to nadčasová, luxusní a rozhodně s ní nešlápnete vedle.