Připravili jsme si pro Vás něco velice speciálního, něco, co jste u nás prozatím neviděli, něco, co se ke korálkům a korálkovým náramkům hodí a je s nimi neodmyslitelně spjato. Nejspíš Vás již napadlo, že se jedná o hodinky značky JVD a všechny další produkty, které tato značka nabízí. Díky této firmě Vám nabídneme kromě exkluzivních hodinek, také okouzlující šperky jako jsou například náušnice, přívěsky, náhrdelníky, prsteny či náramky.

Firmu JVD –⁠ zkratka pro „Jasněna Vláhová Design“, oficiálním názvem Jasněna Vláhová, s.r.o., založila v roce 1993 paní Jasněna Vláhová. Jedná se o českou dlouholetou rodinnou firmu, která vyrábí kvalitní a designové hodinky, hodiny, budíky a luxusní šperky ze stříbra a nerezové oceli.

Společnost JVD, stejně jako my, stabilně roste a expanduje do zahraničí. V tuto chvíli naleznete produkty značky JVD ve více než 2 000 prodejnách po celé Evropě.

Společně Vám nabízíme pestrou škálu hodinek pro ženy, může i děti. V nabídce naleznete jak jednoduché hodinky pro ty, co milují minimalismus, tak hodinky osázené krystaly Swarovski či kubickými zirkony s nejrůznějším zdobením. Vybere si opravdu každý. Přesvědčte se o tom sami. Celou nabídku hodinek naleznete ZDE.

V tuto chvíli je nejžádanější kolekcí SUNDAY ROSE. Jedná se o kolekci na jaro/léto, která je plná květinových vzorů a krystalů Swarovski. Kolekce SUNDAY ROSE je velmi elegantní, něžná a půvabná. Tato kolekce není jen okouzlující svým vzhledem, ale je také velice funkční. Hodinky mají pouzdro z nerezové oceli, minerální tvrzené sklíčko a vodotěsnost 5 ATM. U hodinek je velmi snadné vyměnit také řemínek. Kombinací je pak nespočet. Nemusíte se tedy vyhýbat ani kontaktu s vodou. Přesvědčte se o jejich kráse sami.

Nabídku hodinek z kolekce SUNDAY ROSE naleznete ZDE.

Hodinky jsou poháněny několika druhy strojků, jako je zlacený švýcarský strojek Ronda, vysoce kvalitní švýcarský stroj ETA, japonský strojek SEIKO EPSON a Miyota . Strojky jsou uloženy v kamenech a číselníky jsou zaskleny safírovým, nepoškrabatelným sklíčkem, či minerálním tvrzeným sklíčkem. Hodinky prošly všemožnými testy, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim představám a byly maximálně odolné. V kolekci hodinek je myšleno i na děti a juniory. Rozmanitý výběr hodinek je vždy tvořen hravě, především proto, aby učení času bylo pro děti hrou a zároveň jsou číslice vyobrazeny co nejpečlivěji pro skvělou čitelnost. Z široké nabídky vyberete hodinky pro celou rodinu.

A proto, že si vážíme všech našich zákazníků, připravili jsme si pro Vás na všechno zboží značky JVD slevu 20 % a k tomu dopravu zdarma! Sleva a doprava zdarma je platná do neděle 21.6.2020.

Slevový kód: SLEV20

Objevujte s námi svět hodinek! ♥