Ke Dni Země jsme se rozhodli Vám připomenout, jak je důležité pečovat o naši planetu a dělat vše proto, aby nám ty hezké věci vracela a krásně se nám na ní žilo.

Před nějakou dobou jsme se rozhodli přiložit ruku k dílu pro záchranu naší planety. A proto, že způsobů jak přispět je mnoho, začali jsme ve velkém s ekologickým balením, které si mnozí z Vás oblíbili.

Ekologickým balením se vyhýbáme uzavírání produktů do fóliových sáčků, vystýlání krabiček či obálek bublinkovou fólií a plastovými polštářky.

Plastové obaloviny se snažíme nahradit lépe recyklovatelným materiálem, kterým je právě papír. Igelitové sáčky jsme nahradili papírovými pytlíčky, plastovou lepící pásku papírovou lepenkou a bublinkovou výplň nahradil přírodní režný papír. Ekologicky zabalené produkty pak putují do 100% recyklovatelné krabičky či obálky a vydají se na cestu k Vám domů.

Ekologické balení si můžete jednoduše zvolit při dokončování objednávky ve Vašem košíku. Pokud si službu ekologické balení nezakliknete, přijde Vám balíček zabalený jako obvykle v plastových pytlíčcích a bublinkové obálce či krabičce.

Ne každý si přeje zásilku ekologicky zabalit a proto jsme ke všem objednávkám začali zasílat fakturu pouze elektronicky, abychom měli spotřebu papíru co nejmenší.

Věříme, že když dáme všechny naše síly dohromady, zbavíme naši krásnou planetu jednoho z jejích největších škůdců, kterým je plast.

Udělejme všichni v tento den něco pro naši zemi a oslavme tak společně její život a to, že tu díky ní můžeme být!