Jistě jste si všimli, že jsme začátkem tohoto roku zařadili do naší nabídky krystaly Swarovski. Díky svému prvotřídnímu zpracování a dokonalému lesku, máte o korálky velký zájem a to nás to moc těší. Proto bychom jim chtěli věnovat větší pozornost a vy se můžete společně dozvědět další zajímavé informace.

Komponenty Swarovski je možné zkombinovat snad s čímkoli Vás napadne a vždy vypadají luxusně a jedinečně. Křišťálové korálky můžete navléknout na elastomer, zkombinovat je s minerálními korálky, komponenty či přívěsky a vytvořit tak propracovaný náramek, se kterým budete zářit, jak ranní slunce… nebo je stačí jednoduše navléknout na bavlněný či saténový návlekový materiál a vytvoříte tak decentní třpytivý šperk, který se bude hodit opravdu k čemukoli.

Swarovski je rakouský výrobce broušeného křišťálového skla, slavný po celém světe. Málokdo už ale ví, že kořeny této firmy sahají až k nám, protože se v malé vesnici na Jablonecku narodil její zakladatel. Krystaly Swarovski jsou precizně zpracované kameny z křišťálového skla tak, aby dosáhly maximálního lesku a dokonalého tvaru. Křišťálové sklo se smísí s oxidem olova, díky kterému má finální produkt po vybroušení perfektní třpyt, který ve špercích nádherně vyniká a je jedinečný. Finálním produktem jsou myšleny například prvotřídně broušené šatony, opracované křišťálové kameny, korálky, přívěsky a mnoho dalšího…

Již před pěti generacemi Daniel Swarovski vynalezl svůj revoluční stroj pro nejdokonalejší řezání a leštění křišťálového skla. Od té doby křišťály Swarovski oslňují celý svět. Historie společnosti sahá až do roku 1895, kdy se malá rodinná firma, zanedlouho rozvinula v předního světového výrobce rakouského broušeného křišťálu, která nyní sčítá více jak 35 000 zaměstanců. SWAROVSKI Crystals má již dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitních kamenů a šperků obecně a stále přicházejí s dalšími nejmodernějšími inovacemi a technologiemi.

Společnost Swarovski vyrábí širokou škálu křišťálových komponentů SWAROVSKI Elements, které slouží slavným návrhářům šperků a oděvů. Využívají se i v architektuře a interiérech. Jsou používány ke zdobení módních doplňků, jako jsou boty, brýle nebo kabelky, ale i mobilních telefonů, notebooků, užitných výrobků ze skla nebo dokonce i symbolů značek předních automobilových výrobců.

Společnost Swarovski letošním rokem oslavuje výročí 125 let od jejího založení. K této slavnostní příležitosti vydali spoustu nových produktů v kolekci podzim/zima 2020/2021 a jaro/léto 2021, na které se můžeme společně s námi těšit.

Jednou z posledních novinek, kterou nabízíme od společnosti Swarovski, jsou křišťálové perly s metalickým leskem či pastelově matným povrchem. Perly mají unikátní skleněné krystalové jádro opatřené inovativní povrchovou úpravou zajišťující vysoce lesklý, hladký a pravidelný povrch. Swarovski perly vypadají dokonale v kombinaci s ostatními korálky z křišťálu, s korálky z minerálů a polodrahokamů, či kvalitními oddělovacími přívěsky a mezidíly.

Zkuste si vytvořit jednoduchý náramek, který doplníte výraznějšími korálky Swarovski. Věříme, že si stejně jako my, zamilujete luxusní perly Swarovski, zářivé xiliony v opravdu velké paletě odstínů nebo precizně propracované tvary všech dalších křišťálových korálků z naší nabídky. Nabídku Swarovski komponentů pro vás neustále rozšiřujeme a doplňujeme.

Mrkněte co jsme si pro Vás přichystali.